O kapele

Tibor Pokorný Band- Skvelá kapela pre vaše osobné a kultúrne podujatia.

Plánujete svadbu, narodeniny, krstiny, bankety, recepcie, plesy alebo kultúrne akcie? Máme pre vás ideálnu kapelu! Tibor Pokorný Band je k dispozícii na rôzne podujatia po celej Slovenskej republike. Okrem toho sme mali aj úspešné vystúpenia v Poľsku a Veľkej Británii.

Naše vystúpenia sú plné hudobnej zručnosti a spontánnosti, vďaka čomu dokážeme uspokojiť širokú škálu poslucháčov. Ponúkame vášnivé piesne, ktoré zaujmú náročných poslucháčov, ale aj tých, ktorí sa chcú jednoducho dobre zabaviť, zatancovať si a zaspievať si.

Náš repertoár je zameraný predovšetkým na rómsku, slovenskú, českú, balkánsku a židovskú hudbu. Okrem toho hráme rôzne ľudové piesne, populárne skladby, evergreeny, džez a klasiku. V našom repertoári nájdete aj skladby z obľúbených filmov a muzikálov, ako napríklad "Čierna mačka, biely kocúr", "Fidlikant na streche" alebo "Grék Zorba, Krstný otec". Ponúkame tiež ruskú skladbu "Kalinka", koncertný Montiho čardáš, pieseň "Hava Nagila", francúzske valčíky, argentínske tango, tanečný kankán a mnoho ďalšieho.

Naše základné zostavenie kapely pozostáva z huslí, akordeónu a kontrabasu. Ak si želáte cimbál, môžeme zabezpečiť aj cimbalistu ako štvrtého hudobníka.

Pripojte sa k nám a užite si skvelú hudbu a atmosféru na vašom podujatí!